Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Priority
fa: اولویت

en: view
fa: مشاهده

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Check
fa: بررسی

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Phone
fa: تلفن

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Translation
fa: ترجمه
