Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Comments
fi: Kommentit

en: Priority
fi: Tärkeys

en: view
fi: näkymä

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Phone
fi: Puhelin

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Deselect all
fi: Poista kaikki valinnat

en: Translation
fi: Käännös

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Saved
fi: Tallennettu
