Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Comments
oc: Comentaris

en: Priority
oc: Prioritat

en: view
oc: veire

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Check
oc: Verificar

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Translation
oc: Traduccion
