Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: view
te: వీక్షించు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Select all
te: అన్నీ ఎంచుకో

en: Translation
te: అనువాదం
