Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta6) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: view
ky: көрүү

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо
