Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Translation
sr: Превод
