Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta7) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Comments
eo: Komentoj

en: view
eo: rigardi

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Advanced
eo: Specialaj
