Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta7) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Comments
fil: Mga puna

en: view
fil: tingnan

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan
