Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta7) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Comments
it: Commenti

en: Priority
it: Priorità

en: view
it: mostra

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Check
it: Assegno

en: Advanced
it: Avanzate

en: Phone
it: Telefono

en: Select all
it: Seleziona tutto

en: Translation
it: Traduzione
