Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Comments
kk: Пікірлер

en: view
kk: карау

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау
