Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta7) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: view
ml: കാണുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
