Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta8) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ
