Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta9) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: view
bg: преглед

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Phone
bg: Телефон

en: Language(s)
bg: Език(ци)
