Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta9) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Deselect all
bo: ཡོངས་འདེམས་དོར་བ།།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར
