Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta9) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Comments
bs: Komentari

en: Priority
bs: Prioritet

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Translation
bs: Prevod
