Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta9) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
