Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta9) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Comments
sq: Komente

en: view
sq: shfaq

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj
