Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta10) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: view
lv: skatīt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Check
lv: Pārbaude

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Settings have been saved
lv: Izmaiņas saglabātas
