Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta14) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: view
mn: харах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох
