Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta14) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Comments
nn: Kommentarar

en: view
nn: vis

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Phone
nn: Telefon
