Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-1.0-beta14) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Comments
os: Комментари

en: view
os: бакаст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
