Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Comments
ast: Comentarios

en: view
ast: vista

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar
