Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
