Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: view
eu: ikusi

en: Response
eu: Erantzun

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza
