Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Comments
jv: Komèntar

en: view
jv: tampilan

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Advanced
jv: Mahir

en: Select all
jv: Pilih kabèh
