Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
