Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Comments
ro: Comentarii

en: Priority
ro: Prioritate

en: view
ro: afișează

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Check
ro: Verifică

en: Contacts
ro: Contacte

en: Advanced
ro: Avansat

en: Phone
ro: Telefon

en: Select all
ro: Selectaţi tot

en: Translation
ro: Traducere

en: Source language
ro: Limbă sursă

en: Network
ro: Rețea
