Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: view
ta: பார்

en: Response
ta: பதில்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு
