Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: view
gu: જુઓ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Select all
gu: બધુ પસંદ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર
