Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: view
mr: दाखवा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Phone
mr: दूरध्वनी
