Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Password
et: Parool

en: File ID
et: Faili ID

en: User name
et: Kasutajanimi

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
