Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: File ID
ja: ファイルID

en: User name
ja: ユーザー名

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Project ID
ja: プロジェクト ID

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments
