Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Due Date
ca: Data límit

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
