Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: File ID
da: Fil-ID

en: Project name
da: Projektnavn

en: User name
da: Brugernavn

en: Due Date
da: Forfaldsdato

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
