Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Password
fr: Mot de passe

en: File ID
fr: Identifiant (ID) de fichier

en: Project name
fr: Nom du projet

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Due Date
fr: Date d'échéance

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments
