Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: File ID
sv: Filens ID

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: User name
sv: Användarnamn

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
