Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: File ID
ru: ID файла

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Project template
ru: Шаблон проекта
