Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Project ID
pl: ID projektu

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
