Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.8) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: File ID
es: ID del archivo

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
