Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: User name
he: שם משתמש

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Due Date
he: תאריך יעד
