Memsource Translation Plugin for TMGMT (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
