TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Quote
tr: Alıntı

en: New comment
tr: Yeni yorum

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Standard
tr: Standart
