TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: unknown
ar: مجهول

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Standard
ar: معياري
