TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: unknown
da: ukendt

en: Quote
da: Tilbud

en: New comment
da: Ny kommentar

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Word count
da: Ordtælling

en: Instructions
da: Vejledning
