TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: unknown
fi: tuntematon

en: Quote
fi: Lainaus

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Word count
fi: Sanojen määrä

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Standard
fi: Standardi
