TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Business
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ
