TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: unknown
nl: onbekend

en: Quote
nl: Citaat

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Word count
nl: Aantal woorden

en: Instructions
nl: Instructies

en: Business
nl: Zakelijk

en: Standard
nl: Standaard
