TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: unknown
pl: nieznane

en: Quality
pl: Jakość

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Word count
pl: Liczba słów

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Standard
pl: Standardowe
