TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Quote
fa: نقل قول

en: Quality
fa: کیفیت

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Word count
fa: شمارش کلمات

en: Standard
fa: استاندارد
