TMGMT Translator Gengo (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: unknown
fr: inconnu

en: Quote
fr: Citer

en: New comment
fr: Nouveau commentaire

en: Quality
fr: Qualité

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Word count
fr: Nombre de mots

en: Revision comment
fr: Commentaire de révision
